PROJEKT MOBILNOŚCI EDUKACYJNEJ 2023
„Europejski system szkolenia zawodowego dla dolnośląskiego rzemiosła”
Patronat KGHM
Rozwiń skrzydła w Brose Sitech
Zawodowo kształcimy mechatroników!
Aż 87 zawodników wystartowało w niedzielnym (20.01.2013r.) biegu rozgrywanym w ramach IV Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Był to drugi z zaplanowanych pięciu biegów. Tym razem biegacze rywalizowali w Chocianowie, gdzie trasa przebiegała zaśnieżonymi drogami polnym, czyniąc bieg niezwykle trudnym technicznie.
Głównego organizatora (RCS Lubin) wsparły lokalne stowarzyszenia kultury fizycznej – Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie oraz Klub Biegacza “Zdyszaaani” Chocianów. Biuro zawodów, dzięki przychylności dyrekcji szkoły, zlokalizowane było w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.
Tym razem najlepszym zawodnikiem reprezentującym Chocianów okazał się Marcin Stróżyński (absolwent ZS Chocianów), który zajął 10 miejsce. W klasyfikacji generalnej, po dwóch biegach, najlepszym z chocianowskich biegaczy jest Patryk Sarżyński (ZS Chocianów).
Uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie, którzy pomagali przy organizacji biegu: Krzysztof Dryja (3 TB), Fabian Garboś, Bartosz Maguliszyn, Bartosz Wolski (3 TL), Rafał Jakubiszyn (2 TB), Andrzej Szybka (2 B).
Miejsce | Wynik | Nr startowy | Nazwisko i imię | Klub/zakład pracy | Kat. wiekowa |
1. | 21.53 | 51 | Warzocha Adrian | Sokół Lubin | M-20 |
2. | 22.39 | 258 | Świercz Szymon | Głogów | M-30 |
3. | 22.40 | 29 | Szmaciński Robert | Głogów | M-40 |
4. | 22.41 | 254 | Jankowski Grzegorz | Jaczów | M-50 |
5. | 22.42 | 290 | Majewski Piotr | KGHM O/ZG Lubin | M-30 |
6. | 22.47 | 117 | Majdan Stanisław | Sokół Lubin | M-30 |
7. | 22.49 | 245 | Wojnowicz Marek | UKS Tukan Iwiny | M-30 |
8. | 23.05 | 125 | Karamucki Roman | Głogów | M-40 |
9. | 23.41 | 108 | Miazga Radosław | Rzeszotary | M-30 |
10. | 23.43 | 98 | Stróżyński Marcin | KB Zdyszaaani Chocianów | M-30 |
11. | 23.46 | 241 | Szeliga Bartłomiej | UKS Tukan Iwiny | M-20 |
12. | 24.03 | 251 | Wojnowicz Mariusz | UKS Tukan Iwiny | M-20 |
13. | 24.16 | 121 | Skiba Krzysztof | Drużyna Szpiku KGHM | M-60 |
14. | 24.18 | 256 | Kopania Kamil | OLAWS Złotoryja | M-30 |
15. | 24.19 | 95 | Machoń Piotr | KB Zdyszaaani Chocianów | M-40 |
16. | 24.22 | 261 | Żukowski Marian | Krokus Kwiatkowice | M-60 |
17. | 24.24 | 102 | Szczerba Paweł | KGHM O/ZG Lubin | M-40 |
18. | 24.28 | 247 | Śmieiński Filip | Szklary Górne | M-30 |
19. | 24.37 | 4 | Sznajder Marcin | Nowa Sól | M-40 |
20. | 24.43 | 96 | Mazij Piotr | KB Zdyszaaani Chocianów | M-30 |
21. | 24.45 | 109 | Macyszyn Bartosz | mSport ASICS Team Lubin | M-40 |
22. | 24.50 | 24 | Zioła Tadeusz | EDI Team Zgorzelec | M-50 |
23. | 24.53 | 1 | Socha Wademar | UKS Tukan Iwiny/Delegatura Bolesławiec | M-40 |
24. | 24.54 | 114 | Pilichowski Daniel | Sokół Lubin | M-20 |
25. | 24.56 | 263 | Macura Dawid | OLAWS Złotoryja | M-20 |
26. | 24.58 | 101 | Batraniec Tomasz | Feniks Legnica | M-40 |
27. | 25.02 | 5 | Dłubała Marek | mSport ASICS Team/RCS/Delegatura Lubin | M-40 |
28. | 25.09 | 97 | Mazij Paweł | KB Zdyszaaani Chocianów | M-30 |
29. | 25.10 | 250 | Wieczorek Marcin | UKS Tukan Iwiny | M-16 |
30. | 25.16 | 15 | Wołoszyn Marcin | Kurowice | M-40 |
31. | 25.20 | 12 | Dygudaj Jerzy | KB Lew Legnica | M-70 |
32. | 25.45 | 243 | Szpilewski Adrian | Lubin | M-30 |
33. | 25.49 | 287 | Wilk Bartosz | OLAWS Złotoryja | M-40 |
34. | 25.51 | 123 | Olejniczak Urszula | CSGT Głogów | K-16 |
35. | 25.55 | 105 | Kołodziej Michał | Złotoryja | M-30 |
36. | 25.56 | 244 | Harendarz Zbigniew | Obora – Lubin | M-50 |
37. | 25.57 | 104 | Pachnik Dariusz | UKS Tukan Iwiny | M-50 |
38. | 26.02 | 248 | Stadnicki Robert | Koźlice | M-50 |
39. | 26.04 | 107 | Krupa Łukasz | Chojnów | M-30 |
40. | 26.07 | 116 | Pilichowski Lesław | Polkowice | M-60 |
41. | 26.12 | 126 | Ściubidło Adrian | KGHM O/ZG Lubin | M-30 |
42. | 26.18 | 280 | Kwaśnik Dariusz | Drużyna Szpiku KGHM | M-50 |
43. | 26.23 | 262 | Jurek Adam | Elwat Lubin | M-60 |
44. | 26.25 | 124 | Kielan Michał | Lubin | M-40 |
45. | 26.26 | 118 | Kowal Sebastian | Gimnazjum Iwiny | M-16 |
46. | 26.27 | 115 | Modras Patryk | Raciborowice | M-16 |
47. | 26.40 | 26 | Haniszewska Angelika | UKS Tukan Iwiny | K-20 |
48. | 26.47 | 64 | Jaśkowski Krzysztof | OLAWS Złotoryja | M-60 |
49. | 27.01 | 99 | Machoń Grzegorz | KB Zdyszaaani Chocianów | M-40 |
50. | 27.07 | 62 | Jasiński Jacek | Szczytnica | M-30 |
51. | 27.10 | 275 | Kaźmierczak Marek | Kłobuczyn | M-30 |
52. | 27.26 | 279 | Pawłowska Anna | Głogów | K-20 |
53. | 27.37 | 13 | Fiałkiewicz Tomasz | Ruszowice | M-40 |
54. | 27.38 | 106 | Dorsz Sebastian | Złotoryja | M-40 |
55. | 27.39 | 49 | Dąbrowski Jerzy | Polkowice | M-60 |
56. | 27.48 | 100 | Mildyn Krzysztof | Feniks Legnica | M-40 |
57. | 27.51 | 110 | Paduchowicz Tomasz | mSport ASICS Team Lubin | M-40 |
58. | 27.53 | 2 | Frączek Piotr | RCS/Delegatura Sędziowska Lubin | M-60 |
59. | 27.56 | 54 | Wawruch Jacek | Chocianów | M-40 |
60. | 27.57 | 72 | Kasprzyk Maciej | Bolesławiec | M-40 |
61. | 27.58 | 3 | Kotlarz Adrian | Delegatura Lubin | M-30 |
62. | 28.06 | 276 | Badurek Marcin | Drużyna Krasnala Hałabały Głogów | M-40 |
63. | 28.13 | 122 | Olejniczak Piotr | Głogów | M-50 |
64. | 28.28 | 292 | Olechnowski Paweł | Legnica | M-40 |
65. | 28.32 | 112 | Grześkiewicz Ziemowit | Kielich Lubin | M-40 |
66. | 28.35 | 23 | Kupiec Paweł | Whirpool Wrocław | M-40 |
67. | 28.37 | 111 | Rączkowski Janusz | KB Zdyszaaani Chocianów | M-60 |
68. | 28.38 | 119 | Grodecki Sebastian | KB Zdyszaaani Chocianów | M-40 |
69. | 28.45 | 249 | Mesjasz Marek | KRAV MAGA Lubin | M-30 |
70. | 28.48 | 252 | Fornalski Karol | KRAV MAGA Lubin | M-30 |
71. | 29.17 | 103 | Michalski Mieczysław | Elwat Lubin | M-70 |
72. | 29.21 | 66 | Kasperski Julian | KB Zdyszaaani Chocianów | M-70 |
73. | 29.43 | 68 | Piwowarski Wojciech | Legnica | M-30 |
74. | 29.54 | 20 | Sowa Andrzej | Nordic Walking Lubin | M-70 |
75. | 30.18 | 257 | Gościewicz Tomasz | Radwanice | M-30 |
76. | 30.27 | 113 | Kurleto Oskar | UKS Tukan Iwiny | M-16 |
77. | 30.28 | 65 | Kucab Andrzej | Lubin | M-50 |
78. | 31.07 | 25 | Kanikowska Dominika | UKS Tukan Iwiny | K-20 |
79. | 31.15 | 63 | Tomaszewska Anna | OLAWS Złotoryja | K-35 |
80. | 31.20 | 76 | Lisowski Tadeusz | KB Zdyszaaani Chocianów | M-60 |
81. | 32.20 | 260 | Jackiewicz Krystyna | Ogrodziska | K-35 |
82. | 32.22 | 259 | Jackiewicz Andrzej | Ogrodziska | M-50 |
83. | 33.37 | 30 | Senenko Piotr | Lubin | M-40 |
84. | 33.38 | 120 | Oleś Jadwiga | Szczytnica | K-20 |
85. | 33.54 | 294 | Nowak Anna | Lubin | K-35 |
86. | 35.15 | 17 | Bronowicki Henryk | Wrzosowa Kraina Gromadka | M-70 |
87. | 53.18 | 18 | Sowa Elżbieta | Nordic Walking Lubin | K-35 |