Listy na Etap Pisemny i Etap Praktyczny Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe odbywające się w czerwcu 2015 roku.

Etap pisemny

15.06.2015r. (poniedziałek), godz. 12:00.

Klasy IV TA, IV TB, IV TL, IV TT, ZSZ – 104 osoby:

  • technik mechatronik 311 [50] – 49 osób,
  • technik logistyk 342 [04] – 17 osób,
  • technik obsługi turystycznej 341 [05] – 31 osób,
  • ślusarz 722 [03] – 1 osoba,
  • monter-mechatronik 725 [03] – 6 osób.

Etap praktyczny

Technik logistyk

IV TL – (17 osób).

16.06.2015r. (wtorek), godz. 9:00.

Technik obsługi turystycznej

341 [05] – 31 osób IV TT.

17.06.2015r. (środa), godz. 9:00.

Technik handlowiec

341 [03] – 2 osoby.

17.06.2015r. (środa), godz. 9:00.

Technik mechatronik

16.06.2015r

I zmiana

Godzina 8:30.

Imię i nazwisko Klasa
Konrad Czekajło IV TA
Michał Długokencki IV TA
Kamil Dziura IV TA
Dawid Gabinet IV TA
Krystian Kaśków IV TA
Damian Kołodziej IV TA
Paweł Krowiak IV TA
II zmiana

Godzina 14:30.

Imię i nazwisko Klasa
Paweł Kyć IV TA
Krystian Lisowski IV TA
Bożydar Łasisz IV TA
Konrad Orłowski IV TA
Marcin Pawlak IV TA
Mateusz Piec IV TA
Wojciech Piskorz IV TA

17.06.2015r

I zmiana

Godzina 8:30.

Imię i nazwisko Klasa
Łukasz Piwowar IV TA
Dawid Rolak IV TA
Piotr Skraba IV TA
Patryk Stempkowski IV TA
Damian Sykuła IV TA
Kacper Szczepański IV TA
Patryk Tkaczyk IV TA
II zmiana

Godzina 14:30.

Imię i nazwisko Klasa
Amadeusz Tuszkiewicz IV TA
Dawid Wroński IV TA
Bartłomiej Żerebecki IV TA
Krzysztof Grotnik IV TB
Rafał Jakubiszyn IV TB
Emil Janik IV TB
Maciej Jędrzejczyk IV TB

18.06.2015r

I zmiana

Godzina 8:30.

Imię i nazwisko Klasa
Mateusz Kałuża IV TB
Bartłomiej Kamiński IV TB
Łukasz Kamiński IV TB
Kamil Kasiński IV TB
Tomasz Krzyżanowski IV TB
Mateusz Maciąg IV TB
Krzysztof Niemiec IV TB
II zmiana

Godzina 14:30.

Imię i nazwisko Klasa
Daniel Okulowski IV TB
Andrzej Rutkowski IV TB
Marcin Rykowski IV TB
Emil Szklarz IV TB
Szymon Szymik IV TB
Jakub Świstuń IV TB
Kamil Wiencek IV TB

19.06.2015r

I zmiana

Godzina 8:30.

Imię i nazwisko Klasa
Szymon Wołczak IV TB
Andrzej Woźniewicz IV TB
Dariusz Biłas
Łukasz Młodzik
Rafał Patrzałek
Marcin Wilanowski
II zmiana

Godzina 14:30.

Imię i nazwisko Klasa
Mikołaj Dwernicki
Tomasz Hnatyszak
Sebastian Jankun
Michał Komorowski
Rafał Łabanowicz
Patryk Pawłowski
Mateusz Szymański