PROJEKT MOBILNOŚCI EDUKACYJNEJ 2023
„Europejski system szkolenia zawodowego dla dolnośląskiego rzemiosła”
Patronat KGHM
Rozwiń skrzydła w Brose Sitech
Zawodowo kształcimy mechatroników!
Listy na Etap Pisemny i Etap Praktyczny Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe odbywające się w czerwcu i lipcu 2015 roku.
Czas trwania 60 minut.
Łącznie 84 osoby:
Czas trwania 60 minut.
Łącznie 68 osób:
23.06.2015r. (wtorek)
333107, “d” III TL.
Czas trwania 120 minut.
Kwalifikacja A.31 Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych (15 osób).
333107, “d” II TL.
Czas trwania 120 minut.
Kwalifikacja A.30 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania (33 osoby).
422103, “d” III TT.
23.06.2015r. (wtorek), godz. 9:00. Czas trwania 150 minut.
Kwalifikacja T.13 Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych (28 osób).
Monter mechatronik 742114.
29.06.2015r. (poniedziałek)
Godzina 8:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Paweł Antoni Baryluk | III A |
Kamil Domański | III A |
Kuba Rafał Konieczny | III A |
Przemysław Wojciech Kowalski | III A |
Daniel Szymon Kurczak | III A |
Godzina 14:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Dominik Mielczarek | III A |
Łukasz Stefanko | III A |
Mateusz Zdzisław Stopa | III A |
Arkadiusz Tomasz Tarasiewicz | III A |
Technik mechatronik 311410.
Wtorek.
Godzina 8:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Patryk Burdzy | III TA |
Dawid Stanisław Czerwiwiec | III TA |
Bartosz Piotr Durkacz | III TA |
Tomasz Kazimierz Fałat | III TA |
Kacper Filip Fąfara | III TA |
Krystian Daniel Karawacki | III TA |
Godzina 14:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Kamil Konrad Klubek | III TA |
Sebastian Dominik Konieczyński | III TA |
Łukasz Józef Kulesza | III TA |
Maciej Łabędzki | III TA |
Marcin Kacper Matwiejów | III TA |
Piotr Jerzy Michoń | III TA |
Środa.
Godzina 8:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Maciej Mielniczuk | III TA |
Maciej Pokora | III TA |
Kamil Potocki | III TA |
Mateusz Przybył | III TA |
Konrad Andrzej Psonak | III TA |
Szczepan Maria Szydełko | III TA |
Godzina 14:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Dawid Tarasiuk | III TA |
Kamil Marcin Wiercioch | III TA |
Dawid Artur Witek | III TA |
Piotr Łukasz Wróbel | III TA |
Piotr Konrad Wyskida | III TA |
Mateusz Paweł Zbierzak | III TA |
Czwartek.
Godzina 8:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Patryk Żelem | III TA |
Rafał Krzysztof Bakalarczyk | III TB |
Krystian Burda | III TB |
Krzysztof Ireneusz Grzeszczak | III TB |
Jakub Dawid Kopieniak | III TB |
Hubert Maciejewicz | III TB |
Godzina 14:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Patryk Jordan Majewski | III TB |
Michał Matynia | III TB |
Krzysztof Jacek Mazur | III TB |
Adrian Orłowski | III TB |
Jakub Krzysztof Pietroń | III TB |
Marcin Piotrowski | III TB |
Piątek.
Godzina 8:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Krzysztof Arkadiusz Piórkowski | III TB |
Piotr Tadeusz Potyszka | III TB |
Łukasz Piotr Rutkowski | III TB |
Grzegorz Ryl | III TB |
Maciej Adam Sas | III TB |
Łukasz Smętek | III TB |
Godzina 14:30.
Imię i nazwisko | Klasa |
Mateusz Karol Szarkowicz | III TB |
Łukasz Dariusz Żelem | III TB |