Awans Naszych Dziewcząt do Finału Strefy Legnickiej w Piłce Ręcznej

Reprezentacja naszej szkoły udanie zagrała w zawodach rangi półfinału strefy legnickiej w piłce ręcznej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Awans do finału strefy nasz zespół zapewnił sobie wygraną z dziewczętami z Głogowa, co dało nam drugie miejsce w turnieju. W pierwszym meczu nasze dziewczęta musiały uznać wyższość zdecydowanie silniejszej drużynie z Lubina, która okazała się najlepszą ekipą turnieju zajmując ostatecznie pierwsze miejsce.

Zawody rozegrane zostały 11 marca 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie.

Wyniki

Chocianów – Lubin 4:25 (0:12)

Lubin – Głogów 20:2 (11:1)

Głogów – Chocianów 1:9 (0:1)

Wyniki końcowe

  • I miejsce – Liceum Ogólnokształcące nr V w Zespole Szkół Sportowych w Lubinie
  • II miejsce – Zespół Szkół w Chocianowie
  • III miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Głogowie

Reprezentantki Zespołu Szkół w Chocianowie

Patrycja Michalska, Kinga Urban, Anita Marek, Patrycja Tomczyszyn, Agnieszka Woźniak, Małgorzata Woźniak, Aleksandra Leszki, Jagoda Appel, Natalia Łabiak.