Dzień Bioróżnorodności, 24.05.2021

Kolejny raz nasza szkoła przyłączyła się do akcji organizowanej przez Volkswagen Motor Polska Polkowice oraz Respekt Team Volkswagen Motor Polska. Tym razem okazją był Dzień Bioróżnorodności.

Działanie przeprowadzono w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2021. Wzięło w nim udział 25 uczniów z klasy 2AP. Spotkanie miało charakter zdalny za pośrednictwem platformy Teams.

Prowadzący przekazali kilka najważniejszych kwestii związanych z różnorodnością biologiczną, przedstawili także dwa ciekawe filmy oraz zachęcili wszystkich uczestników do udziału w wyrażeniu własnych przemyśleń za pośrednictwem strony mentimetr, co okazało się bardzo ciekawym doświadczeniem.

Na zakończenie wszyscy, w tym również nasza szkoła, otrzymali zaproszenie na kolejne spotkania pod nazwą – „Środy z różnorodnością”.

1

2

3