Dzień Kobiet – Życzenia dla wszystkich Kobiet w Zespole Szkół

Wszechobecne wczoraj serdeczne życzenia płynące od uczniów dla uczennic, nauczycielek i pracownic naszej szkoły od samego rana wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Międzynarodowy Dzień Kobiet przypadający w kalendarzu 8 marca to święto szczególne, obchodzone we wszystkich kulturach zawsze w uroczysty sposób.

Tego dnia męska część Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół w Chocianowie przejęła inicjatywę i obdarowała wszystkie Panie słodkościami oraz kwiatami. Nie zabrakło również ciepłych słów i serdecznych życzeń.

My również przyłączamy się do nich winszując Wam tak po prostu:

Gorącej filiżanki herbaty, którą ktoś dla Was zrobi,
Nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela,
Zawsze zielonych świateł na drodze,
Radości z małych spraw, które ucieszą na co dzień.