Dzień Otwartych Drzwi 2016 – wrażenia

Dzień Otwartych Drzwi 2016 Zespołu Szkół w Chocianowie już za nami. Zaprezentowaliśmy naszą działalność, osiągnięcia naszej szkoły, natomiast lokalni pracodawcy przedstawili swoje oferty pracy.

CHOCIANÓW. Wtorek był dniem otwartym w chocianowskim Zespole Szkół. – Jest to okazja do prezentacji działalności, a także osiągnięć naszej szkoły oraz do przedstawienia swoich ofert przez lokalnych pracodawców – powiedział nam Andrzej Wojtkowiak, dyrektor ZS w Chocianowie.

e-legnickie.pl: Szkoła kusiła gimnazjalistów (FOTO)

chocianow.com.pl: Zespół Szkół kusił gimnazjalistów – pracodawcy kusili absolwentów Zespołu Szkół

Zwiedzanie pracowni przedmiotowych, zapoznanie z ekspozycją stoisk: lokalnych uczelni, zakładów pracy oraz OHP wypełniły program Dnia Otwartych Drzwi połączonego z Targami Pracy zorganizowanego we wtorek, 26 kwietnia, w Zespole Szkół w Chocianowie.

region-fan.pl: CHOCIANÓW. Zespół Szkół otworzył drzwi (FOTO)

Wicestarosta polkowicki Kamil Ciupak podczas Dzień otwarty w Zespole Szkół w Chocianowie sprawdził czy umie bezpiecznie pakować paczki. Test zdał celująco!!!

facebook.com: Powiat Polkowicki