Finał halówki drużyn Zespołu Szkół o Puchar Dyrektora Szkoły

W dniu 26.04.2023r zostały rozegrane mecze finałowe o Puchar Dyrektora szkoły.
Do turnieju przystąpiło 13 drużyn uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie.. W pierwszym etapie rozgrywek zespoły  podzielone na 4 grupy, rozegrały mecze systemem każdy z każdym. Z każdej grupy do fazy pucharowej awansowały po dwa zespoły z każdej grupy. W ćwierćfinale turnieju udział brały zespoły klas: 1TM(I), 3A, 3TA(II), 2TA, 3TA(I), 4TAG, 1TLA oraz 4TLG.

Do półfinału turnieju awansowały klasy 3A, 3TA(II), 3TA(I) oraz 2TA. W pierwszym półfinale zmierzyły się klasy 3A i 3TA(II) i mecz zakończył się wynikiem 2:4 dla klasy 3TA(II). W drugim półfinale zagrały drużyny 3TA(I) z 2TA i klasa 3TA(I) wygrała 2:0. W meczu o 3 miejsce przegrani swoich półfinałów czyli klasy 3A i 2TA zmierzyły się ze sobą. Mecz na swoją korzyść rozstrzygnęli uczniowie klasy 2TA, kończąc tym samym turniej na 3 miejscu. W meczu finałowym zagrały dwie drużyny klasy 3TA. Pierwsza drużyna pokonała drugą 4-3 zostając tym samym mistrzem szkoły w halowej piłce nożnej w roku szkolnym 2022/2023.
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom za wielkie emocje podczas całego turnieju.
        Serdecznie dziękujemy zaproszonym na finał sędziom:  panu Antoniemu Krystkowi oraz  panu Piotrowi Więcek za rzetelne sędziowanie wszystkim rozgrywkom.