Forum Logistyczne w Chocianowie

Dnia 23 listopada 2012 r. w Chocianowskim Ośrodku Kultury w Chocianowie odbyło się Forum Zawodowe z branży logistycznej zorganizowane przez Zespół Szkół w Chocianowie w ramach projektu “Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

Forum zrealizowane zostało przez Zespół Szkół w Chocianowie i skierowane do uczniów z subregionu legnickiego kształcących się w branży logistycznej. W wymienionej formie wsparcia wzięli udział  uczniowie i nauczyciele z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego w Jaworze, Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego  w Lubinie oraz Zespół Szkół w Chocianowie.

Atrakcyjność forum podniosła obecność przedstawicieli Biura Karier Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz studentów Koła Logistycznego, którzy zaprezentowali wykład pt. “Logistyka w formule 1”.

Dodatkowo swoją obecnością zaszczycili nas również pracownicy firmy NG2 SA w Polkowicach oraz VW Motor Polska Sp. z o.o. w Polkowicach, którzy niewątpliwie poszerzyli wiedzę uczniów o lokalnym rynku pracy – prezentując prężnie rozwijające się  firmy, mające siedziby na rynku lokalnym, a funkcjonujące na rynkach światowych.

wydarzenia_forum-logist_forum-logist