Inauguracja 60-lecia Szkoły oraz XX Dni Olimpijczyka w Chocianowie

Na sportowo zainaugurowaliśmy obchody Jubileuszu 60 lecia Zespołu Szkół w Chocianowie.

10 września 2021 roku w hali widowiskowo-sportowej Centrum Sportowego im. Polskich Olimpijczyków w Chocianowie odbył się mecz halowej piłki nożnej z udziałem drużyny Absolwentów Zespołu Szkół w Chocianowie oraz reprezentacji uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie. Zawody uroczyście otworzyli, pan Franciszek Skibicki Członek Zarządu Powiatu Polkowickiego oraz pani Bożena Wiszniewska Dyrektor Zespołu Szkół w Chocianowie. Całość części oficjalnej sprawnie poprowadził pan Marian Sambor były Przewodniczący Rady Rodziców Zespołu Szkół w Chocianowie.

Drużyny zagrały w składach.

Absolwenci Zespołu Szkół w Chocianowie:

 1. Piotr Wysoczański
 2. Robert Tomaszewski
 3. Bartosz Sambor
 4. Dominik Jaskólski
 5. Marcin Wolski
 6. Maciej Piotrowski
 7. Łukasz Sikorski
 8. Jakub Hrynczyszyn
 9. Adam Klimas
 10. Marcin Komarek

Trener: Adam Steć

Uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie:

 1. Adam Gryga
 2. Adam Tomaszewski
 3. Dawid Wolan
 4. Michał Wesołowski
 5. Błażej Skrzypek
 6. Arkadiusz Czerep
 7. Wojtaszuk Dominik
 8. Fabian Kulbiński
 9. Wiktor Korytek
 10. Bartek Trzeciak
 11. Jakub Karkowski

Trener: Piotr Machoń

Sędziowie zawodów: Antoni Krystek, Piotr Kusak (również absolwenci naszej szkoły).

Zmagania zakończyły się zwycięstwem, bardziej doświadczonej, drużyny absolwentów 4 do 2. Jednak nie o wynik chodziło w tym spotkaniu … było to spotkanie przyjaźni kilku pokoleń uczniów Naszej Szkoły. Obok rywalizacji sportowej był też czas na wspomnienia …

Spotkanie zorganizowali: Zespół Szkół w Chocianowie, Klub Olimpijczyka w Chocianowie, Szkolny Klub Wolontariatu Zespołu Szkół w Chocianowie. Za pomoc dziękujemy również: władzom Powiatu Polkowickiemu, Miasta i Gminy Chocianów, Regionalnemu Centrum Kultury w Chocianowie, Klubowi Sportowemu „STAL” Chocianów oraz Stowarzyszeniu Mała Ojczyzna Chocianów.