IX Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Zarządu Oddziału ZNP w Chocianowie

Reprezentacja pracowników naszej szkoły uległa zespołowi Gimnazjum w Chocianowie oraz zwyciężyła drużynę Szkoły Podstawowej w Chocianowie zapewniając sobie tym samym drugie miejsce w IX Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty. Zawody, zorganizowane przez Ognisko ZNP przy Zespole Szkół w Chocianowie, odbyły się 27 marca 2013 w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.

Uroczystego wręczenie nagród, ufundowanych przez Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Chocianowie, dokonał Viceprezes Oddziału Piotr Machoń.

Wyniki szczegółowe

Drużyna SP G ZS Mecze Punkty Sety Miejsce
SP X 1 : 2 1 : 2 2 0 (2:4) -2 III
G 2 : 1 X 2 : 0 2 4 (4:1) +3 I
ZS 2 : 1 0 : 2 X 2 2 (2:3) -1 II

SP – Szkoła Podstawowa w Chocianowie
G – Gimnazjum w Chocianowie
ZS – Zespół Szkół w Chocianowie