Kolejne sukcesy Karoliny Krawczyk!

Karolina w kwietniu zainaugurowała sezon letni w Wiechlicach podczas XVII Pikniku Rzutowego, zajęła  pierwsze miejsce z wynikiem 12,73m. Jest to jej nowy rekord życiowy, warto wspomnieć że Karolina w tym roku rozpoczęła zmagania z kulą o kilogram cięższa – 4kg oraz z dziewczynami starszymi od siebie jako juniorka do lat 20.

27 kwietnia brała udział w Memoriale Wilhelma Nowickiego i Józefa Wiatrowskiego w Zgorzelcu,gdzie zajęła 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej, natomiast w kategorii open zajęła 2 miejsce uzyskując wynik 11,98 cm.

Karolina weekend majowy spędziła bardzo aktywnie, 3 maja brała udział w Ogólnopolskim Mityngu Otwarcia Sezonu Słubice 2019, gdzie w konkurencji pchnięcia kulą 4-kilogramową uzyskała wynik 12,15m.

4 maja we Wrocławiu podczas Lekkoatletycznego Mitingu Klasyfikacyjnego nasza uczennica uzyskała wynik 11,85m. Podczas obu tych startów Karolina w swojej kategorii wiekowej do lat 20 osiągała najwyższe wyniki. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

karola