Kolejny sukces Marcina Wilanowskiego

Uczeń klasy IV TB Technikum Mechatronicznego kolejny raz zakwalifikował się do Finału tym razem VI edycji konkursu ELEKTRON. Etap Finałowy odbędzie się 13 lutego 2014 roku na terenie Politechniki Wrocławskiej. Do Finału zakwalifikowano osoby z liczbą punktów równą 182 i większą, tj. 44 osób.

Wyniki wszystkich uczestników na stronie Politechniki Wrocławskiej. Organizatorem konkursu ELEKTRON jest Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej. Konkurs dotyczy zagadnień z elektrotechniki, elektroniki, telekomunikacji i mechatroniki.

ELEKTRON jest konkursem dwuetapowym.

W etapie pierwszym odbyły się eliminacje szkolne, w którym uczniowie rozwiązywali test wyboru w formie papierowej. Test konkursowy był testem wielokrotnego wyboru – składał się z 25 zadań z odpowiedziami A, B, C, D. Pobierz wyniki z tego etapu.

Etapem drugim jest finał na Politechnice Wrocławskiej, podczas którego uczestnicy konkursu mogą zwiedzać laboratoria naukowe i dydaktyczne Wydziału Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki. Test finałowy uczniowie rozwiązują na platformie Moodle za pośrednictwem e-portalu Politechniki Wrocławskiej. Test finałowy jest testem wielokrotnego wyboru – składa się z około 20-25 zadań z odpowiedziami A, B, C, D.

Trzymamy kciuki za Marcina i życzymy mu powodzenia.

articles_konkursy_elektron13_fot_z_V-finalu