Konkurs “Jesień 2013” rozstrzygnięty

Finał warsztatu, w którym udział wzięło dwanaścioro uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, odbył się 30 października 2013.

“Utrwalamy piękno przyrody” Warsztaty realizowane w ramach Szkolnego Programy Edukacji Ekologicznej “Ja i moje środowisko” w II półroczu 2013. Program finansowany przez Powiat Polkowicki.

Warsztaty polegały na wykonywaniu oraz dostarczeniu do organizatorów ciekawych zdjęć fotograficznych o tematyce przyrodniczej. Ogłoszony w ramach warsztatów szkolny konkurs fotograficzny nosił nazwę “Jesień 2013”. Uczniowie składali prace na nośniku elektronicznym w nieprzekraczalnym terminie do 18 października. Następnie prace zostały wywołane oraz poddane ocenie jury w skład którego wchodziło troje nauczycieli Zespołu Szkół w Chocianowie, panie Anna Gurgul i Joanna Knutelska oraz pan Ireneusz Podolski. Zakończeniem warsztatów była wystawa zdjęć konkursowych oraz uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców oraz uczestników warsztatów. Nagrody wręczył, pan Andrzej Wojtkowiak Dyrektor Zespołu Szkół w Chocianowie, w dniu 30 października 2013r.

Wyniki konkursu

  • I miejsce – Aneta Pasterzak, klasa 1 TL
  • II miejsce – Malwina Kozłowska, klasa 3 TT
  • III miejsce – Nikola Kościukiewicz, klasa 1 TT

Wystawę prac uczniów można było oglądać w holu przy czytelni szkolnej.

Nauczyciel odpowiedzialny za przeprowadzenie warsztatu: Ewelina Kulesza.