Logistycy w Poznaniu

W dniach 31.05.2012 – 02.06.2012 uczniowie technikum logistycznego uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej organizowanej w ramach programu Modernizacja Szkolnictwa Zawodowego na Dolnym Śląsku II dla branży  logistyczno-spedycyjno-transportowej. Zajęcia odbywały się w Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej w Poznaniu.

Grupa młodzieży Zespołu Szkół w Chocianowie wraz z uczniami z Kłodzka i Dzierżoniowa miała okazję wziąć udział w warsztatach komputerowych z zakresu planowania zadań transportowych i spedycyjnych oraz pracowała nad opracowywaniem dokumentów spedycyjnych.

Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i z pewnością pozwoliły na poszerzenie i utrwalenie wiedzy z zakresu logistyki.

W pierwszym dniu zajęć uczniowie mieli okazję zwiedzić  pracownie mechatroniki, więc poczuli się jak w swojej własnej szkole.

Poza nauką był też czas na zwiedzanie Poznania. Przez cały piątkowy ranek, w asyście przewodnika uczniowie podziwiali uroki poznańskiego Rynku, a w samo południe mieli możliwości obejrzenia słynnych “poznańskich koziołków”. Każdy uczestnik otrzymał Certyfikat udziału w projekcie oraz komplet interesujących materiałów.