Nasze piłkarki trzecie w Finale Strefy Legnickiej!

Zespół Szkół w Chocianowie był gospodarzem, rozegranych 20 stycznia, Finałowych Zawodów Strefy Legnickiej w halowej piłce nożnej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny, które rozegrały mecze półfinałowe i finałowe. Spotkanie zakończyło się zdobyciem trzeciego miejsca przez naszą drużynę.

W pierwszym półfinale gospodynie uległy zespołowi z Jawora (2:3). W drugim Złotoryja okazała się lepsza od drużyny z Góry (2:1). Tym samym naszym dziewczętom pozostała rywalizacja o miejsce trzecie z zawodniczkami z Góry. W tym meczu reprezentantki Zespołu Szkół w Chocianowie okazały się lepsze od rywalek, wygrywając to spotkanie wynikiem 1:0. Natomiast w meczu finałowym drużyna ze Złotoryi ograła wynikiem 1:0 zespół z Jawora i to właśnie złotoryjanki mogły się cieszyć z awansu do rozgrywek szczebla finału wojewódzkiego.

Wyniki końcowe

  • I miejsce – Zespół Szkół Zawodowych w Złotoryi,
  • II miejsce – Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze,
  • III miejsce – Zespół Szkół w Chocianowie,
  • IV miejsce – Zespół Szkół w Górze.

Skład naszej reprezentacji

Reprezentacja Zespołu Szkół w Chocianowie zagrała w następującym składzie: Agnieszka Woźniak, Katarzyna Bosacka, Weronika Iglicka, Marta Wiśniewska, Wioleta Jurasik, Adrianna Karlińska, Oliwia Samborska, Natalia Koreń.