Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

W dnia 19 października 2012r., dzięki współpracy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu, odbyła się po raz pierwszy w Zespole Szkół w Chocianowie Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna. Hasłem tegorocznej edycji jest “Gospodarka magazynowa“. Do etapu szkolnego przystąpiło prawie 40 uczniów z klas I, II i III technikum logistycznego. Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów i trzymamy kciuki za wysokie wyniki.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna objęta została Patronatem Honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej. Świadczy to bez wątpienia o rosnące randze przedsięwzięcia.

Instytut Logistyki i Magazynowania sprawuje Patronat Merytoryczny nad tegoroczną edycją Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Polskie Towarzystwo Logistycznej przyznało Wyższej Szkole Logistyki dyplom uznania za inicjatywę i organizację Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych podejmujących naukę w zawodach: technik spedytor i technik logistyk.

Patronat medialny nad tegoroczną edycją olimpiady objęli:

obrazek z partnerami