Patronat INTERFERIE S.A. nad kierunkiem Technik Obsługi Turystycznej

W dniu 26 września 2014r. nastąpiło przekazanie dyrektorowi Zespołu szkół w Chocianowie panu mgr Andrzejowi Wojtkowiak przez panią mgr Dorotę Płuciennik Human Resources Manager, listu intencyjnego o objęciu patronatem przez  INTERFERIE S.A. uczniów kształcących się w zawodzie Technik Obsługi Turystycznej.

INTERFERIE S.A. to działająca od 20 lat największa na Dolnym Śląsku spółka branży turystycznej. W zasobach Grupy INTERFERIE znajduje się łącznie 1500 miejsc noclegowych w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych nad morzem i w Sudetach.

Hotele w górach specjalizują się w ofercie łączącej sport, aktywny wypoczynek i rodzinną turystykę. Ośrodki nadmorskie to przede wszystkim bogata oferta SPA, profilaktyki zdrowotnej oraz wypoczynku sanatoryjno-rehabilitacyjnego.

Do Grupy należy również biuro turystyczne, które pośredniczy w sprzedaży oferty wypoczynkowej w Polsce i za granicą. W ciągu ostatnich 20 lat ośrodki i hotele INTERFERIE S.A. przyjęły ponad 7 milionów gości. Spółka INTERFERIE promuje aktywny wypoczynek, łączący relaks z profilaktyką zdrowia.

Patronat ma na celu przede wszystkim podnieść umiejętności praktyczne jak i teoretyczne uczniów, co przyczyni się do wszechstronnego przygotowania absolwentów oraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom środowiska przyszłych pracodawców.

W najbliższym czasie zostanie również podpisana umowa dotycząca współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Chocianowie a INTERFERIE S.A.

Z treścią całego listu intencyjnego można się zapoznać poniżej.

articles_2014-15_list-inteferie-page-001