Podsumowanie Dnia Klimatu

Dnia 15 czerwca 2021 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Dzień Klimatu 2021. #Project1Hour – jedna godzina dla klimatu”. W ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej wzięło w nim udział siedemnastu uczniów z klas 2AP i 2AG oraz troje nauczycieli.

Organizatorem wydarzenia był Volkswagen Motor Polska oraz prężnie działająca grupa RESPEKT VW Motor Polska Polkowice.

Po krótkim podsumowaniu i przedstawieniu efektów tego działania przedstawiciele grupy Respekt, pani Agnieszka Stefanko i Alan Zimoląg, w imieniu Prezesa Zarządu VW Motor Polska Polkowice oraz Przewodniczącego OZ NSZZ „Solidarność” w VW Motor Polska Polkowice, wręczyli uczestnikom dyplomy z podziękowaniami za przyłączenie się do tej inicjatywy.

Piotr Machoń
Szkolny Koordynator Edukacji Ekologicznej