Powiatowe Zawody Halowej Piłki Nożnej, grudzień 2012

19 grudnia 2012 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie odbyły się powiatowe zawody halowej piłki nożnej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje dwóch placówek, Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach oraz Zespołu Szkół w Chocianowie.

Jako pierwsze zaprezentowały się drużyny chłopców. Po bardzo wyrównanym meczu, prowadząc do przerwy 2:1, nasi reprezentanci musieli jednak uznać wyższość gości z Polkowic.

W kolejnym pojedynku zmierzyły się zespoły żeńskie. Tu dziewczęta reprezentujące naszą szkołę okazały się zdecydowanie lepsze od koleżanek z drużyny przyjezdnej, ani na chwilę nie tracąc pełnej kontroli nad przebiegiem meczu. Tym samym dziewczęta awansowały do kolejnego etapu rozgrywek międzyszkolnych.

Wyniki rozgrywek chłopców

ZS Chocianów – ZS Polkowice  2 : 4  (2:1)

Wyniki rozgrywek dziewcząt

ZS Chocianów – ZS Polkowice  12 : 0  (6:0)

Reprezentanci Zespołu Szkół w Chocianowie

Dziewczęta

Sarah Włodarczyk, Ewelina Smolec, Marta Kalińska, Monika Kochman (4 TH), Magdalena Szalkowska, Dominika Witek (3 TTH), Anita Marek, Kinga Urban, Patrycja Michalska (2 TTL), Katarzyna Majed (2 TT), Małgorzata Woźniak, Agnieszka Woźniak (1 TT).

Chłopcy

Kamil Chojnicki, Piotr Kusak (4 TA), Mateusz Jaskuła (3 TA), Łukasz Piwowar, Patryk Tkaczyk, Damian Sykuła (2 TA), Szymon Szymik (2 TB).