Pożegnanie Maturzystów 2015

W piątek, 24 kwietnia 2015r. odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. 91 absolwentów ostatni raz usłyszało dzwonek  Zespołu Szkół w Chocianowie.

Szkołę opuścili uczniowie Technikum Mechatronicznego, Technikum Obsługi Turystycznej oraz Technikum Logistycznego.

W trakcie spotkanie podsumowane zostały wyniki nauczania, najlepszym wręczono nagrody.

Wśród absolwentów pod względem nauki  znaleźli się:

  1. Agnieszka Krzeszowska ze średnią 5,21
  2. Weronika Szulc ze średnią 5,18
  3. Karolina Bałabuch ze średnią 5,11
  4. Katarzyna Majed ze średnią 5.04
  5. Paulina Kowalska ze średnią 5,0
  6. Gabriela Potyszka ze średnią 4,96
  7. Jagoda Kokoszanek ze średnią 4,85
  8. Katarzyna Krzemińska ze średnią 4,85
  9. Paulina Kuriata ze średnią  4,81
  10. Bartłomiej Żerebecki ze średnią 4,76

Doceniono także tych uczniów, którzy brali czynny udział w życiu szkoły np.: w pracy samorządu szkolnego, wolontariacie, zawodach sportowych, konkursach, olimpiadach. Zostały również wręczone nagrody ufundowane  przez: Starostę i Radną Powiatu Polkowickiego, Wyższe Uczelnie: Dolnośląską Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Techniki w Polkowicach, Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Legnicy, Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Głogowie, Ochotniczy Hufiec Pracy w Przemkowie oraz przez firmy działające w naszym regionie – Volkswagen Motor Polska w Polkowicach, Lubinpex w Lubinie,  Metal Work w Chocianowie.

W trakcie uroczystości zostały wręczone listy gratulacyjne i bukiety kwiatów dla rodziców uczniów, którzy wyróżniali się przez cztery lata nauki. Absolwenci gorąco podziękowali swoim rodzicom jak i pracownikom szkoły za  trud wniesiony za ich edukację i wychowanie.

Przed nimi jeszcze matura i czerwcowe zmagania z egzaminami zawodowymi, które nie należą do najłatwiejszych. Życzymy powodzenia!