Praca dla mechatroników

OFERTA ZATRUDNIENIA

Lubinex Spółka z o. o. zatrudni od zaraz na staż, a następnie na umowę o pracę 3 absolwentów Technikum Mechatronicznego na stanowisku mechanika maszyn i urządzeń w produkcji odzieży.

Spółka należy do branży odzieżowej, jej powołanie datuje się na rok 1991. Przedsiębiorstwo zatrudnia 400 osób. Praca odbywa się na jednej zmianie. Odbiorcą produkcji są kraje Unii Europejskiej. Firma charakteryzuje się znakomitą organizacją pracy, dzięki czemu jej produkcją są zainteresowane światowe marki odzieży. Park maszynowy, w który wyposażone są wydziały produkcyjne, jest w dużej mierze zautomatyzowany, co powoduje stawianie wysokich wymagań wobec pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu.

Oferujemy wynagrodzenie według stawek wyższych od najniższego wynagrodzenia, atrakcyjny pakiet socjalny, przyjazną rozwojowi atmosferę pracy, a także finansujemy zdobycie niezbędnych na stanowisku pracy uprawnień.

Zainteresowanych zapraszamy do siedziby Lubinex Sp. z o.o w Lubinie ul. Słowiańska 16,
telefon 76 8401300; 76 84031322; 76 8401338,
poczta e-mail: lubinex@ahlers-group.com oraz rekrutacja.lubinex@ahlers-group.com