W dniach od 09.01. – 23.01.2012 uczennice z klasy II TTH (Technik Obsługi Turystycznej) odbyły praktykę na promie m/f Polonia należącym do firmy Unity Line Sp. z o.o. – Grupa Polskiej Żeglugi Morskiej w Szczecinie.

Wrażenia

Aleksandra Jóźwiak

…Po raz drugi odbyłam praktykę, na promie, wcześniej był to m/f Wolin, natomiast teraz miałam okazje zapoznać się z pracą na promie m/f Polonia. Muszę przyznać, że praca była cięższa, ale wiele się nauczyłam, jeśli chodzi o obsługę gości i nie tylko. Pracownicy byli mili, starali się nam pomagać i doradzali. Miałam możliwość zwiedzić port w Ystad oraz w Świnoujściu – oba są piękne. Oczywiście, jeśli jest możliwość odbywania praktyk na promach to polecam, na pewno nie będziecie żałować!

Ewa Karpińska

…Praktyka na promie m/f Polonia okazała się niezwykłą przygodą, jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z tej możliwości. Oprócz zakresu prac znajdujących się w harmonogramie praktyk, miałam możliwość poznania pracy i życia na promie “od kuchni”. Na promie panowała miła i przyjemna atmosfera. Bardzo dobrze wspominam te dwa tygodnie, chętnie wróciłabym tam jeszcze raz, była to fantastyczna przygoda, której nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć samemu, a więc polecam praktyki na promach.

Sandra Orczyk

… Praktyki na promach to niezapomniana przygoda, której nie da się opisać słowami, tylko trzeba to przeżyć… teraz wiem, że nie należy bać się nowych wyzwań, świat stoi przed nami otworem, czeka tam mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Po zakończeniu praktyk zawodowych otrzymałam certyfikaty w jęz. polskim i angielskim potwierdzające odbycie praktycznej nauki zawodu w firmie Unity Line.