PROJEKT MOBILNOŚCI EDUKACYJNEJ 2023
„Europejski system szkolenia zawodowego dla dolnośląskiego rzemiosła”
Patronat KGHM
Rozwiń skrzydła w Brose Sitech
Zawodowo kształcimy mechatroników!
Zespół przygotowujący projekt w składzie: Małgorzata Tarasiuk, Wojciech Wróbel i Andrzej Wojtkowiak, opracował już listę uczniów, którzy będą odbywali staż w ramach projektu systemowego “Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach działania 3.4.2 POKL realizowanego na zasadach Programu Leonardo da Vinci. Grupa 45 uczestników Projektu o nazwie “Praktyka zagraniczna szansą na zdobycie pracy” została wyselekcjonowana na podstawie kryteriów przyjętych przez Zespół.
Dwa pierwsze kryteria oparte są o specjalnie przygotowany ranking, na mocy którego została wyłoniona główna lista uczestników uwzględniająca oceny z przedmiotów zawodowych, języków obcych oraz z zachowania, przy czym ocena z języka niemieckiego dla grupy mechatroników jest podwójnie naliczana, a dla grupy turystów tak samo traktowana jest ocena z języka angielskiego. Po przeprowadzeniu weryfikacji według tych kryteriów ustalona została wstępna lista uczestników wraz z lista rezerwową. Z osobami na tych listach będą prowadzone rozmowy kwalifikacyjne i po spełnieniu pozostałych kryteriów wybrani uczestnicy udadzą się na staż zgodnie z założeniami projektu.
Ze względu na to, że Uczestnicy mogą tylko raz skorzystać z dofinansowania z programu Leonardo da Vinci w akcji Mobilność, część uczniów z klas czwartych technikum mechatronicznego, którzy przeszli pozytywnie wstępną weryfikację nie znalazła się na liście głównej, ponieważ brali oni udział w stażu w ramach wcześniejszego projektu.
Lp. | Nazwisko i imię ucznia | Klasa | Punkty | |
Razem (maks. 36 / 66 / 114) |
Wartość procentowa | |||
1. | Tarasiuk Dawid | II TA | 32 | 88,89% |
2. | Krowiak Paweł | III TA | 55 | 83,33% |
3. | Żerebecki Bartłomiej | III TA | 55 | 83,33% |
4. | Fałat Tomasz | II TA | 28 | 77,78% |
5. | Tkaczyk Patryk | III TA | 50 | 75,76% |
6. | Tuszkiewicz Amadeusz | III TA | 50 | 75,76% |
7. | Kulesza Łukasz | II TA | 27 | 75,00% |
8. | Michoń Piotr | II TA | 27 | 75,00% |
9. | Mielniczuk Maciej | II TA | 27 | 75,00% |
10. | Długokencki Michał | III TA | 48 | 72,73% |
11. | Kaśków Krystian | III TA | 48 | 72,73% |
12. | Kopieniak Jakub | II TB | 25 | 69,44% |
13. | Ryl Grzegorz | II TB | 25 | 69,44% |
14. | Wróbel Piotr | II TA | 25 | 69,44% |
15. | Piskorz Wojciech | III TA | 45 | 68,18% |
16. | Wiencek Kamil | III TB | 44 | 66,67% |
17. | Mazur Krzysztof | II TB | 23 | 63,89% |
18. | Pietroń Jakub | II TB | 23 | 63,89% |
19. | Piotrowski Marcin | II TB | 23 | 63,89% |
20. | Potocki Kamil | II TA | 23 | 63,89% |
21. | Potyszka Piotr | II TB | 23 | 63,89% |
22. | Żelem Łukasz | II TB | 23 | 63,89% |
23. | Łasisz Bożydar | III TA | 42 | 63,64% |
24. | Niemiec Krzysztof | III TB | 42 | 63,64% |
25. | Sykuła Damian | III TA | 42 | 63,64% |
26. | Kamiński Bartłomiej | III TB | 41 | 62,12% |
27. | Czerwiwiec Dawid | II TA | 22 | 61,11% |
28. | Witek Dawid | II TA | 22 | 61,11% |
29. | Grotnik Krzysztof | III TB | 40 | 60,61% |
30. | Rutkowski Andrzej | III TB | 39 | 59,09% |
Lp. | Nazwisko i imię ucznia | Klasa | Punkty | |
Razem (maks. 36 / 66 / 114) |
Wartość procentowa | |||
1. | Burda Krystian | II TB | 21 | 58,33% |
2. | Grzeszczak Krzysztof | II TB | 21 | 58,33% |
3. | Łabędzki Maciej | II TA | 21 | 58,33% |
4. | Pokora Maciej | II TA | 21 | 58,33% |
5. | Seregiet Patryk | IV TB | 66 | 57,89% |
6. | Gabinet Dawid | III TA | 38 | 57,58% |
7. | Rolak Dawid | III TA | 38 | 57,58% |
8. | Woźniewicz Andrzej | III TB | 38 | 57,58% |
9. | Kazojć Piotr | IV TA | 65 | 57,02% |
10. | Pacierz Karol | IV TB | 65 | 57,02% |
11. | Szymański Mateusz | IV TA | 65 | 57,02% |
12. | Wołoch Tomasz | IV TA | 65 | 57,02% |
Lp. | Nazwisko i imię ucznia | Klasa | Punkty | |
Razem | Wartość procentowa | |||
1. | Kokoszanek Jagoda | III TT | 47 | 87,04% |
2. | Madalińska Agnieszka | III TT | 46 | 85,19% |
3. | Kozłowska Malwina | III TT | 45 | 83,33% |
4. | Dziechciarz Aleksandra | III TT | 44 | 81,48% |
5. | Krzemińska Katarzyna | III TT | 44 | 81,48% |
6. | Kuriata Paulina | III TT | 44 | 81,48% |
7. | Lipa Aleksandra | II TTL | 45 | 75,00% |
8. | Pyrzyk Martyna | II TT | 42 | 70,00% |
9. | Weryszko Weronika | II TT | 42 | 70,00% |
10. | Bondzior Angelika | II TT | 41 | 68,33% |
11. | Wawruch Monika | II TT | 39 | 65,00% |
12. | Ściubidło Klaudia | II TT | 38 | 63,33% |
13. | Czarnota Karolina | III TTL | 38 | 63,33% |
14. | Skukowska Anna | II TTL | 37 | 61,67% |
15. | Sobala Bartłomiej | III TTL | 37 | 61,67% |
Lp. | Nazwisko i imię ucznia | Klasa | Punkty | |
Razem | Wartość procentowa | |||
1. | Tomczyszyn Iwona | III TT | 42 | 77,78% |
2. | Stachurska Patrycja | III TT | 41 | 75,93% |
3. | Szawiel Honorata | III TT | 40 | 74,07% |
4. | Kochanowicz Małgorzata | II TT | 38 | 63,33% |
5. | Florek Mira | III TTL | 37 | 61,67% |