Sukcesy 2019! – H. Hagel Stypendystą Nagrody  Prezesa Rady Ministrów

Podsumowując ubiegły rok 2019 należy wspomnieć o  znaczącym sukcesie  naszego ucznia .

27 listopada 2019r. w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

W tym roku szkolnym ten zaszczytny tytuł  z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty- pana Romana Kowalczyka  wraz z dyplomem  odebrał Hubert Hagel – uczeń trzeciej klasy Technikum Mechatronicznego  w Zespole Szkół w Chocianowie.

O stypendium Prezesa Rady Ministrów  mogli ubiegać się uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wynik co najmniej dobre.

W uroczystości uczestniczyła również wychowawczyni Huberta – p. Beata Rolska

Galę wręczenia dyplomów uświetniły występy muzyczne.

Kurator serdecznie pogratulował Stypendystom nazywając Ich „Arystokracją wśród uczniów” i życzył dalszych sukcesów . My również jesteśmy dumni z osiągnieć Huberta i dołączamy się do życzeń.

Beata Rolska