V Bieg Borów Dolnośląskich już za nami

23 marca 2014, przy dość niesprzyjających warunkach atmosferycznych, odbyła się piąta edycja Biegu Borów Dolnośląskich. Pomimo tych przeciwności na starcie stanęło blisko czterdzieścioro miłośników biegania.

W ramach biegu głównego zawodnicy ścigali się o puchary Starosty Polkowickiego, na 9 km trudnej i technicznie wymagającej, przełajowej trasie. W biegu tym udział wzięli też uczniowie naszej szkoły. Najlepszy z nich, Daniel Pilichowski (kl 1 B), zajął drugie miejsce po bardzo zaciętym finiszu.

Zawody zorganizowali, Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie wspólnie z Klubem Biegacza “Zdyszaaani” Chocianów. Dzięki przychylności dyrektora bazą zawodów była hala sportowa Zespołu Szkół w Chocianowie.

Sędziami zawodów byli przedstawiciele Klubu Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie: panie Ewelina Kulesza i Bożena Sokołowska oraz panowie Jarosław Mołodyński i Daniel Bukowski.

Więcej informacji, wyniki oraz fotorelacja z biegu na www.zdyszaaani.cosanow.pl