V Grand Prix Zagłębia Miedziowego

Etap III – Chocianów, 26.01.2014

Pomimo trzaskającego mrozu aż 104 zawodników stanęło na starcie III etapu V biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Bieg na dystansie 6 km, którego większość trasy wiodła polnymi drogami, odbywał się w trudnych zimowych warunkach co nie przeszkodziło w ukończeniu go przez wszystkich startujących, a czołówce w uzyskaniu bardzo dobrych wyników. W biegu wystąpili także uczniowie naszej szkoły. Najlepiej z nich zaprezentował się Daniel Pilichowski z klasy 1B, który zajął drugie miejsce.

Głównego organizatora (RCS Lubin) wsparły lokalne stowarzyszenia kultury fizycznej – Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie oraz Klub Biegacza “Zdyszaaani” Chocianów. Biuro zawodów, dzięki przychylności dyrekcji szkoły, zlokalizowane było w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.

<<Wyniki szczegółowe>>