VII Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego – Bieg nr 3 Chocianów

30 stycznia 2016 w Chocianowie odbył się trzeci bieg VII Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, którego głównym organizatorem jest RCS w Lubinie. Biuro zawodów, dzięki uprzejmości Dyrektora, znajdowało się w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie. Organizatorem i gospodarzem tego etapu GP był Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie.

Na starcie biegu stanęło 167 zawodników, w tym 17 z terenu Miasta i Gminy Chocianów. Zawodnicy ścigali się na sześciokilometrowej trasie, składającej się z dwóch pętli wytyczonych głównie po polnych drogach. Niemal idealne warunki atmosferyczne pozwoliły biegaczom na uzyskiwanie niezłych wyników oraz na ukończenie zawodów wszystkim jego uczestnikom. Najlepszą zawodniczką biegu okazała się Aleksandra Matkowska (MLKS SOKÓŁ Lubin), natomiast rywalizację wśród mężczyzn wygrał Marcin Pawłowski (OLAWS Złotoryja).

Na zakończenie, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom udziału a najlepsi dodatkowe nagrody. Można było też napić się ciepłej kawy i herbaty a skromny poczęstunek pozwolił uzupełnić ubytki energetyczne.

Wyniki szczegółowe Biegu nr 3 VII Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego (472 pobrania )

Więcej na: www.rcslubin.pl.