VII Chocianowski Festiwal Futsalu

Intro

Ponad stu miłośników halowej piłki nożnej z piętnastu drużyn zaprezentowało się w VII Chocianowskim Festiwalu Futsalu, któremu patronował Starosta Polkowicki Marek Tramś. Zawody rozegrano w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie w dniach 9 i 10 grudnia 2011. Turniej był kolejną a zarazem ostatnią imprezą towarzyszącą obchodom 50-lecia Zespołu Szkół w Chocianowie.

Nagrody, dla najlepszych drużyn i zawodników, ufundowane przez Powiat Polkowicki, Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie oraz Miasto i Gminę Chocianów wręczył pan Adam Steć Radny Rady Powiatu Polkowickiego.

Sędziami zawodów byli: Jarosław Mołodyński, Adam Steć, Piotr Machoń, Hubert Urbański, Daniel Bukowski, Grzegorz Grzelka, Mateusz Kozimor i Piotr Kusak.

VII Chocianowski Festiwal Futsalu zorganizowali: Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie oraz Zespół Szkół w Chocianowie. Współorganizatorami zawodów byli: UKS przy Szkole Podstawowej w Chocianowie i UKS “PUMY” przy Gimnazjum w Chocianowie.