Walentynki 2016 – konkurs

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs walentynkowy polegający na przesłaniu zdjęcia zakochanej pary (niekoniecznie oboje muszą uczęszczać do naszej szkoły). Zdjęcie, które uzyska jak najwięcej głosów w ciągu tygodnia od opublikowania ich na profilu Facebook’owym naszej szkoły zostanie nagrodzone biletem dla dwojga do kina Helios na dowolny film.

Regulamin konkursu

 1. Przynajmniej jedna osoba z pary musi uczęszczać do Zespołu Szkół w Chocianowie.
 2. Zdjęcia wulgarne i niestosowne nie będą oceniane.
 3. Zdjęcia należy wysyłać na adres e-mail: samorzad.uczniowski@zschocianow.pl lub w wiadomości na nasz profil Facebook’owy.
 4. Nieprzekraczalny termin nadsyłania zdjęć do 8 lutego 2016 roku, godz. 20:00.
 5. Pierwsze zdjęcia zostaną opublikowane 7 lutego o godz. 20:00, natomiast kolejne zostaną dodane po zakończeniu terminu nadsyłania zdjęć.
 6. Głosowanie będzie trwać od 7 lutego, godz. 20:00 do 14 lutego, godz. 20:00.
 7. Głosować mogą tylko osoby, które polubiły nasz profil Facebook’owy.
 8. Nagrodą dla pary, której zdjęcie uzyskało najwięcej głosów w chwili rozstrzygnięcia konkursu, będą dwa bilety do wykorzystania na dowolny film w kinie Helios.
 9. Nagroda zostanie wręczona 15 lutego (przedział czasowy do uzgodnienia).
 10. Samorząd Uczniowski zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu w dowolnej chwili i bez uprzedzenia.
 11. Wysyłając zdjęcia uczestnik wyraża zgodę na publikację zdjęć w internecie oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).