Warsztaty ekologiczne pn. “Utrwalamy piękno przyrody”

Warsztaty realizowane w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej pn. “Ja i moje środowisko” w I półroczu 2014r. Program finansowany przez Powiat Polkowicki. W ramach warsztatu przeprowadzono konkurs fotograficzny pod nazwą: “Wiosenne Przesilenie”. W konkursie udział wzięło sześć uczennic Zespołu Szkół w Chocianowie.

Konkurs obejmował okres wiosenny a prace, w formie elektronicznej, należało oddać do dnia 15 kwietnia 2014 r. Następnie komisja konkursowa oceniła wywołane już zdjęcia. Prace wystawiono na parterze w holu szkoły w dniu ogłoszenia wyników – 30 kwietnia 2014 r.

Wyniki konkursu

  • I miejsce – Nikola Kościukiewicz, kl. 1 TT,
  • II miejsce – Malwina Kozłowska, kl. 3 TT,
  • III miejsce – Marta Łobas, 4 TTH.

Uroczystego zakończenia warsztatów, ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród dokonali pani Bożena Wiszniewska wicedyrektor szkoły oraz pani Ewelina Kulesza główny organizator Konkursu.