X Chocianowski Festiwal Futsalu

Osiem drużyn przystąpiło do rywalizacji w ramach X Chocianowskiego Festiwalu Futsalu, któremu patronował Starosta Polkowicki Marek Tramś. Zawody zorganizował Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie a rozegrano je w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie w dniu 13 grudnia 2014.

W obydwu turniejach przyznano również nagrody indywidualne dla najlepszej zawodniczki i zawodnika rozgrywek. W kategorii dziewcząt wyróżniono Patrycję Michalską a wśród chłopców Krzysztofa Drzazgę.

Nagrody, dla najlepszych drużyn, ufundowane przez Powiat Polkowicki oraz Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie wręczali sędziowie zawodów, panowie: Adam Steć, Jarosław Mołodyński, Hubert Urbański, Daniel Bukowski, Grzegorz Grzelka.

Młodzieżowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt

Zawody rozpoczęły się od zmagań prowadzonych w ramach Młodzieżowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły dwie drużyny z których lepsze okazały się zawodniczki z drużyny Fasolki.

Wyniki

Wisienki – Fasolki (2 : 7)

  • I miejsce – Fasolki
  • II miejsce – Wisienki

Młodzieżowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców

Następnie kontynuowano rozgrywki Młodzieżowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej, tym razem w wykonaniu chłopców. Do rozgrywek przystąpiło sześć drużyn, które rywalizację rozpoczęły od zmagań grupowych. Z tego etapu do dalszych gier awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Następnie rozegrano półfinały i finały. Na zakończenie rozgrywano kolejno mecze o piąte, trzecie i pierwsze miejsce. Najlepszą ekipą turnieju została drużyna “PRZEMKÓW”, która w finałowym starciu pokonała drużynę “NIE WIEM” w stosunku 4 do 0. W meczu o miejsce trzecie było znacznie ciekawiej. Remis widniał na tablicy wyników po zakończeniu regulaminowego czasu gry oraz dogrywki. Po pierwszej rundzie rzutów karnych nadal nie wyłoniono zwycięzcy. Dopiero dodatkowa seria rzutów karnych przesądziła o zwycięstwie “FC SMERFY” nad “TiKM”.

Grupa A

X TiKM Nie wiem LPG Polkowice Mecze Pkt Bramki Miejsce
TiKM X 1 : 4 10 : 0 2 3 (11:4) +7 II
Nie wiem 4 : 1 X 3 : 1 2 6 (7:2) +5 I
LPG Polkowice 0 : 10 1 : 3 X 2 0 (1:13) -12 III

Grupa B

X Coco Jambo FC Smerfy Przemków Mecze Pkt Bramki Miejsce
Coco Jambo X 0 : 2 0 : 5 2 0 (0:7) -7 III
FC Smerfy 2 : 0 X 1 : 5 2 3 (3:5) -2 II
Przemków 5 : 0 5 : 1 X 2 6 (10:1) +9 I

Półfinały

  • A I – B II: Nie wiem – FC Smerfy (4 : 3)
  • B I – A II: Przemków – TiKM (6 : 1)

Mecz o miejsce V

LPG Polkowice – Coco Jambo Chocianów (1 : 2)

Mecz o miejsce III

FC Smerfy – TiKM (0 : 0) k 5:4

Finał

Nie wiem – Przemków (0 : 4)

Wyniki końcowe

Miejsce Drużyna
I Przemków
II Nie wiem
III FC Smerfy
IV TiKM
V Coco Jambo Chocianów
VI LPG Polkowice