Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na dzisiaj, 20 października 2021

Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcja: 1 Klasa: 3 TLG Zastępstwo: → Anna Świętoń za 8 l. s. 110
Lekcja: 2 Klasa: 3 TLG Zastępstwo: → Lidia Mazur za 7 l. s. 110
Lekcja: 3 Klasa: 2 TTL Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Malik-Demiańczuk s. 111 za 8l.
Lekcja: 4 Klasa: 3 TLG Zastępstwo: grupa 1 → Dagmara Klonowska s. 110
Lekcja: 5 Klasa: 3 TLG Zastępstwo: grupa 2 → Renata Łukaszewska s. 102
Lekcja: 6 Klasa: 1 TL Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 2 TTL Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: D. Dziekan
Lekcja: 1 Klasa: 1 B Zastępstwo: zaj. rewalidacyjne - na godz. 9:00
Nauczyciel: Joanna Urban-Łabiak
Lekcja: 1 Klasa: 1 A Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcje: 2-3 Klasa: 3 TTG Zastępstwo: → Krystyna Zborowska dor. zaw. 2. 116
Lekcja: 4 Klasa: 3 AP Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 11:50
Lekcja: 5 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Katarzyna Chudzińska s. 110 za 8l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 → Jolanta Kuźma s. 10 za 8l.
Lekcja: 8 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 9 Klasa: 3 AP Zastępstwo: grupa 2 → Tomasz Śledź s. 1.2
Nauczyciel: Jowita Greń-Janas
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcje: 3-4 Klasa: 3 TAP Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 11:50
Lekcje: 5-6 Klasa: 1 A Zastępstwo: grupa 1 → Ireneusz Podolski real. pr. s. 1.2
Nauczyciel: Julita Śledź
Lekcja: 7 Klasa: 1 TL Zastępstwo: do domu
Lekcja: 8 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Anna Łuczkowiec-Waśko - czytelnia
Nauczyciel: M. Chrzanowska
Lekcja: 6 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Beata Rolska s. 12
Lekcje: 7-8 Klasa: 2 TTL Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Małgorzata Światłoń-Szydełko
Lekcja: 2 Klasa: 1 A Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: dz. → Anna Łuczkowiec-Waśko - czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → Daniel Dłużniakiewicz
Lekcja: 5 Klasa: 3 TAG Zastępstwo: → ks. Marcin Giemzik - czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 3 TTP Zastępstwo: dz. → Anna Gurgul - czytelnia
Lekcja: 7 Klasa: 3 TLG Zastępstwo: grupa 2 do domu

Zastępstwa na jutro, 21 października 2021

Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcja: 3 Klasa: 1 TL Zastępstwo: grupa 2 → Dagmara Klonowska s. 110
Lekcja: 4 Klasa: 3 TLG Zastępstwo: grupa 2 → Dagmara Klonowska s. 110 za 1 l.
Lekcja: 5 Klasa: 3 TLG Zastępstwo: grupa 2 → Dagmara Klonowska s. 110
Lekcje: 6-8 Klasa: 4 TLM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Bożena Wiszniewska
Lekcja: 7 Klasa: 1 B Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Julita Śledź
Lekcja: 5 Klasa: 1 B Zastępstwo: do domu
Lekcja: 7 Klasa: 1 A Zastępstwo: → Anna Świętoń s. 10
Lekcja: 8 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Krystyna Zborowska
Lekcja: 3 Klasa: 3 AP Zastępstwo: na godzinę 12:45
Lekcja: 5 Klasa: 3 TTG Zastępstwo: do domu
Lekcja: 7 Klasa: 3 TBP Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Marta Smyk
Lekcja: 2 Klasa: 1 A Zastępstwo: → Marta Smyk zajęcia przeniesione z 9l.
Nauczyciel: Małgorzata Światłoń-Szydełko
Lekcja: 1 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Marta Smyk s. 201 za 8 l.
Lekcja: 2 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Bernarda Jasińska s. 10 za 6 l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TA Zastępstwo: → Agnieszka Kręgiel s. 10
Lekcje: 5-6 Klasa: 3 TTP Zastępstwo: dz. → Anna Gurgul - czytelnia
Nauczyciel: Wojciech Wróbel
Lekcje: 1-2 Klasa: 4 TT Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcje: 6-7 Klasa: 4 TT Zastępstwo: grupa 2 do domu