Zbieramy surowce wtórne, 2013

Zespół Szkół w Chocianowie po raz kolejny przystępuje do organizacji Szkolnej Akcji Zbierania Surowców Wtórnych, której finał przeprowadzony zostanie 8 kwietnia 2013. Wzorem lat ubiegłych zbiórce podlegać będą: makulatura, elektroodpady, metal, plastik, aluminium, baterie i akumulatory, kartridże i telefony komórkowe. Nowością jest włączenie do zbiórki płyt CD opakowań po tych płytach oraz dyskietek komputerowych.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami zawartymi w regulaminie akcji.

Regulamin akcji

Formularz zgłoszeniowy

Dla najlepszych klas czekają atrakcyjne nagrody, za zajęcie pierwszego miejsca dwudniowe warsztaty ekologiczne na terenie Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Dla klas plasujących się na miejscach drugim i trzecim, dwudniowe warsztaty ekologiczne w formie rajdu rowerowego lub pieszego (do wyboru) na terene powiatu polkowickiego i okolic. Za miejsce czwarte można wyjechać na warsztaty ekologiczne prowadzone na terenie PGM w Polkowicach. Dla miejsca piątego zaplanowano warsztat ekologiczny na terenie lasów chocianowskich.

Pamiętaj, przyłączając się do akcji ratujesz środowisko.