Dolnośląski Finał karate w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży

16 grudnia 2023r. w sobotnie popołudnie w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Lutyni odbył się Finał Dolnośląski w karate w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży. Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem czego dowodem było ponad 400 uczestników reprezentujących, w różnych kategoriach wiekowych i wagowych, ponad 150 szkół z całego Dolnego Śląska ! Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów. Po całodniowych emocjonujących zmaganiach nasi zawodnicy osiągnęli bardzo dobre rezultaty.


III miejsce wywalczyła PAULINA DOŁHUN (kategoria Kumite)
IV miejsce zajął DAWID DOŁHUN (Kumite)
VIII miejsce zdobyła KINGA MARGAN (Kumite)


Gratulujemy !!!
Opiekunem naszych zawodników była pani Małgorzata Światłoń.