Dzień Św. Patryka

Dzień Świętego Patryka, który obchodzony jest 17 marca, nie jest jedynie świętem narodowym Irlandii, ale również jednym z najchętniej obchodzonych świąt na świecie. Również i my włączyliśmy się w obchody tego święta.

Uczniowie mieli szansę podzielić się swoją wiedzą na temat Świętego Patryka oraz Irladnii w konkursie z języka angielskiego, zorganizowanym przez p. Dagmarę Klonowską oraz p. Katarzynę Chudzińską . Konkurs miał formę quizu, rozwiązywanego na platformie quizizz.com. 30 pytań z którymi rewelacyjnie poradzili sobie uczestnicy konkursu, jednak należało wybrać zwycięzców.

I miejsce: Iga Godzieba

II miejsce: Marcin Kosior

III miejsce: Michał Szumski

Zostały również wręczone wyróżnienia dla Sebastiana Adamka i Bartosza Fiebig. Nagrody ufundowane przez KGHM Polska Miedź S.A., za co serdecznie dziękujemy, wręczyli p. Piotr Machoń Dyrektor Szkoły oraz p. Marek Wachnik Kierownik Wydziału Rekrutacji i Budowania Wizerunku Pracodawcy w KGHM Polska Miedź S.A.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Happy St. Patrick’s Day!