Finał akcji Pomoc na 4 łapy ”Dzień kundelka”

„Ratując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmieni się cały świat tego jednego psa”

 

Kolejnym sukcesem zakończyła się akcja zbiórki karmy dla zwierząt jaka prowadzona była wśród całej społeczności Zespołu Szkół w Chocianowie w październiku i listopadzie 2023r.. Akcja zorganizowana została przez Małgorzatę Światłoń – opiekuna Szkolnego Klubu Wolontariatu. Działania to miało na celu wsparcie Schronisk dla Bezdomnych Zwierząt poprzez zbiórkę wszelakich artykułów przydatnych do jego funkcjonowania. Zbieraliśmy przede wszystkim, suchą i mokrą karmę, koce, banery, aby nasi czworonożni przyjaciele zaznali trochę ciepła w zbliżającą się zimę. Wszystkie dary zostały przekazane do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Lubinie.

Mamy nadzieję, że wszystkie zwierzaczki będą usatysfakcjonowane. Produkty jakie przekazaliśmy są produktami wartościowymi, które służą do wykarmienia zwierząt oraz ochrony przed zimnem i wiatrem.

Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji.

Małgorzata Światłoń

Opiekun szkolnego Klubu Wolontariatu