Finał WOŚP w Chocianowie

Nasza Szkoła włączyła się do działań na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ramach 32. Finału. Już od początku stycznia 2024r. w szkole działała puszka stacjonarna WOŚP do której uczniowie oraz pracownicy zbierali środki na tegoroczny cel, którym było wsparcie diagnostyki i leczenia schorzeń płuc „Płuca po pandemii”. Uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły byli aktywni również 27 i 28 stycznia podczas Finału WOŚP w Chocianowie. 27 stycznia odbył się XVII Chocianowski Festiwal Futsalu, natomiast 28 stycznia uczniowie w roli wolontariuszy chocianowskiego Sztabu WOŚP już od samego rana kwestowali z tradycyjnymi puszkami na ulicach naszego Miasta i Gminy. Podczas imprezy finałowej w hali widowiskowo-sportowej w Chocianowie działało również stoisko naszej szkoły, w ramach którego prowadzono m.in. kawiarenkę z ciastem, kawą i herbatą, zajęcia robotyki – prowadzone przez Grupę Ż.U.B.R, a także gry logistyczne. Swoją cegiełkę dołożyli także nauczyciele i rodzice naszej szkoły, którzy do późnych godzin wieczornych działali w komisji Chocianowskiego Sztabu WOŚP.

Serdecznie dziękujemy tym wszystkim którzy włączyli się i wsparli nasze działania na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i dzięki którym zebraliśmy blisko 5 tyś. zł.

Dziękujemy za wsparcie:

Regionalne Centrum Kultury w Chocianowie

Kompetentni KGHM Polska Miedź

Grupa RESPEKT Volkswagen Motor Polska Polkowice

Stowarzyszenie Mała Ojczyzna Chocianów

Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie

Piotr Machoń

Szef Sztabu WOŚP w Chocianowie

Dyrektor Zespołu Szkół w Chocianowie