Młodzieżowy Sędzia Sportowy

W dniach od 12 do 14 grudnia 2023 r. uczniowie naszej szkoły przebywali na obozie szkoleniowym w ośrodku szkoleniowo-sportowym w Twardogórze.

Obóz stanowił podsumowanie kilkumiesięcznego projektu Szkolnego Związku Sportowego, który był finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. Nasi uczniowie uzyskali szansę zdobycia uprawnień Młodzieżowego Sędziego Sportowego piłki siatkowej.

Wszyscy uczestnicy pomyślnie zdali egzaminy teoretyczne i praktyczne, dzięki czemu otrzymali legitymację oraz koszulkę młodzieżowego sędziego sportowego (MSS).

Lista uczniów, a teraz już również sędziów: Jowita Bretsznajder (2TT), Iga Godzieba (2TTM), Szymon Kulesza (2 TM), Karol Szydełko (3TA), Marcel Rudnicki (3TA), Mateusz Sroka (4TA), Filip Klocek (4TA), Mateusz Błauciak (4TA), Paweł Krzeszowski (4TA), Arkadiusz Czerep (5TAP).

Opiekunem młodzieży była pani Małgorzata Światłoń.  Gratulujemy i życzymy wielu sprawiedliwych sędziowskich decyzji !