Nauczyciele  podnoszą kompetencje i jakość kształcenia uczniów

W dniu 21.10.2022r. we Wrocławiu nauczyciele wychowania fizycznego Małgorzata Światłoń oraz Ewelina Kulesza odbyły szkolenie zawodowe w ramach programu pozalekcyjnych zajęć sportowych dla dziewcząt szkół ponadpodstawowych Ok. RUCH. Zajęcia są uzupełnieniem obowiązkowych zajęć wychowania fizycznego w szkole. Prowadzone są w różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych formach, aby zachęcić do uczestnictwa jak najwięcej dziewcząt, które mają problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała oraz chcą poprawić swoją sprawność fizyczną.

W ramach programu pozyskaliśmy nowy sprzęt  przydatny do prowadzenia zajęć.

Pozyskany sprzęt: taśma fitness EX050 heavy, taśma fitness EX050 light, taśma fitness  EX050 medium, zestaw taśm oporowych EX 004, zestaw taśm oporowych EX003, piłka gimnastyczna, piłka gimnastyczna z uchwytami oraz kółko podwójne do ćwiczeń. Organizatorem warsztatów szkoleniowych był Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” i Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu.

 

 

 

Małgorzata Światłoń