Pierwsze miejsce w powiecie polkowickim w kategorii Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej!

Za nami „Plebiscyt Edukacyjny 2022” Gazety Wrocławskiej, w którym wyróżnionych nauczycieli oceniali sami uczniowie, ich rodzice i koledzy. Jesteśmy dumni, ponieważ w gronie najlepszych w województwie dolnośląskim pedagogów znalazła się  nasza nauczycielka przedmiotów zawodowych mechatronicznych, a także koordynatorka projektu unijnego Erasmus+ Pani Małgorzata Tarasiuk.

W dniu 14.01.2023r. w Hotelu Scandic we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala, w czasie której odebrała ona to wspaniałe wyróżnienie. Zdobyła pierwsze miejsce w powiecie polkowickim w kategorii Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej. Gazetę Wrocławską reprezentował redaktor naczelny Janusz Życzkowski, a w imieniu partnera plebiscytu wałbrzyskiej strefy ekonomicznej, występował dr Mariusz Tomczak, dyrektor zarządzający w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej INVEST PARK. Nagrody wręczali oprócz pomysłodawcy i sponsora obecny na tym spotkaniu Dolnośląski Wicekurator Oświaty Janusz Wrzal. Wśród wielu gratulacji i ciepłych słów skierowanych do nagrodzonych pedagogów na szczególną uwagę zasługują słowa dr Tomczaka. „Nauczyciele to osoby, które z wielką pasją i zaangażowaniem wkładają serce w swoją misję. Kształcenie młodych ludzi jest podstawą rozwoju biznesu i gospodarki. Dobrze wykształcona kadra managerska i inżynierska to podstawa funkcjonowania wszystkich gałęzi biznesu”.