Politechnika Wrocławska i LSSE z ofertą edukacyjną dla maturzystów Zespołu Szkół w Chocianowie

Czas przygotowań młodzieży klas maturalnych do wejścia na rynek pracy w pełni realizacji.
W dniu dzisiejszym 09.02.2024r. Przedstawiciele Politechniki prof. Tadeusz Lewandowski oraz Kierownik Dziekanatu Filii Uczelni w Legnicy p. Agnieszka Tomaszewicz jak i towarzyszący przedstawiciel LSSE zaprezentowali uczniom klas 5-tych ofertę atrakcyjnych kierunków studiów odpowiadających zawodom kształconym w  naszej szkole : mechatronik i logistyk. Prestiżowa uczelnia Politechnika Wrocławska oferuje możliwość studiowania na różnorodnych kierunkach zawodowych odpowiadających aktualnym potrzebom rynku pracy w naszym regionie na Filii Legnickiej Politechniki Wrocławskiej. Prelegenci zaprezentowali atuty studiowania na FLG, program studiów połączony z praktyką studencką w przemyśle oraz pakiet atrakcyjnych aktywności studenckiego życia na uczelni. Spotkanie znacznie poszerzyło orientację naszych maturzystów na dalsze kształcenie i perspektywy wiedzy i umiejętności zawodowych.