Rozdanie nagród za turnieje E-sportowe

23 maja 2023 odbyło się uroczyste rozdanie nagród za rozegrane w tym roku szkolnym turnieje E-sportowe, które zarazem były kwalifikacjami do zawodów ogólnopolskich Predator Games. Nagrodami w turnieju były wydrukowane na drukarce 3D medale a także plecaki sponsorowane przez Predator Games oraz upominki ufundowane przez LGD Wrzosowa Kraina. Nagrody naszym uczniom wręczyli: Dyrektor Szkoły pan Piotr Machoń oraz szkolny organizator zawodów e-sportowych pani Jowita Greń-Janas.

Turnieje rozgrywane były w 4 grach: League of Legends, Rocket League, Fortnite i szachach. Poniżej zwycięzcy.

Fortnite:

Kacper Ochenduszkiewicz, Krystian Czekajło, Paweł Schirbel, Hubert Mazurkiewicz

Rocket League:

Miłosz Borowiec, Jakub Lewandowski, Jakub Kisielewicz, Erwin Zalewa

Szachy:

Marek Madej, Wojciech Gołdyn

League of Legends:

Maksymilian Szczepanowski, Krzysztof Pietruszko, Dawid Przybylak, Miłosz Róg, Aleksander Sokalski, Wiktor Pawłowski