Spotkanie Opłatkowe Dolnośląskiej Rodziny Sportowej

11 grudnia 2023 roku w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu odbyło się tradycyjne Spotkanie Opłatkowe Dolnośląskiej Rodziny Sportowej w którym miała zaszczyt uczestniczyć również liczna delegacja młodzieży Zespołu Szkół w Chocianowie oraz Klubu Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie. Życzenia Świąteczne oraz Noworoczne do wszystkich zebranych skierowali, Metropolita Wrocławski Arcybiskup Józef Kupny, Przewodniczący Komisji Kultury, Nauki i Edukacji Rady Sejmiku Wojewódzkiego pan Tytus Czartoryski, Prezes Dolnośląskiej Federacji Sportu pan Arkadiusz Zagrodnik, natomiast w imieniu sportowców życzenia złożyła Wiceprezes Regionalnej Rady Olimpijskiej we Wrocławiu, Mistrzyni Olimpijska pani Renata Mauer-Różańska.

Następnie wszyscy zebrani wspólnie kolędowali oraz dzielili się opłatkiem. Na zakończenie wszyscy wzięli udział w pysznym poczęstunku.

Serdecznie dziękujemy: Archidiecezja Wrocławska, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląska Federacja Sportu, Regionalna Rada Olimpijska we Wrocławiu.