Zakończenie akcji BohaterON

Nasza szkoła otrzymała dyplom z podziękowaniami za zaangażowanie i aktywny udział w ogólnopolskiej akcji BohaterON w Twojej Szkole 2023 upamiętniającej 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i pielęgnującej pamięć o uczestnikach tego wydarzenia.

Nasi uczniowie przygotowali podziękowania i życzenia dla Powstańców w formie wpisu, który został zaakceptowany przez zespół projektu BohaterON i opublikowany na portalu: https://wpis.dumnizpowstancow.pl/.

Dodatkowo otrzymaliśmy niespodziankę od zespołu BohaterON w postaci gry pn. ,,Cenzura”, która na pewno będzie wykorzystywana na lekcjach historii, języka polskiego a także na zajęciach pozalekcyjnych.

Grę na pewno przetestujemy już w styczniu!

Dziękujemy organizatorom akcji #BohaterONwTwojejSzkole

#bohaterONcenzura #BohaterON #BohaterONwTwojejSzkole #BohaterONwTwojejszkole2023