Zostań wolontariuszem WOŚP

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych to wzięcia udziału w 22. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 12 stycznia 2014r.

W tym roku zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu dla dzieci medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Cała akcja odbędzie się w Chocianowskim Ośrodku Kultury. W planach imprezy mamy występy artystyczne, loterię, a także wiele innych atrakcji. Do akcji włączą się również Trzebnice, Szklary Dolne oraz Parchów.

Najważniejsza w tym dniu jest jednak zbiórka pieniędzy dla potrzebujących. Poszukujemy WOLONTARIUSZY chętnych do współpracy w 22. Finale WOŚP. Pamiętaj, że to Twoja pomoc może dać szansę na lepsze życie wielu dzieciom.

Chętnych do współpracy prosimy o kontakt pod numer 731588446 lub napisz do nas na adres e-mail: wospchocianow@gmail.com. Możesz również zgłosić się osobiście w Chocianowskim Ośrodku Kultury.

Liczymy na Twoją pomoc!

news_wosp-14