4. Tydzień Walki z Depresją

Włączamy się do walki z depresją !

23 lutego przypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Zapraszamy na organizowane przez Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II w Lubinie oraz Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi wraz z partnerem KGHM POLSKA MIEDŹ S.A., obchody tego dnia poprzez udział w IV TYGODNIU WALKI Z DEPRESJĄ, który odbędzie się w dniach 20 – 26 Luty 2023r.

IV edycja Tygodnia Walki z Depresją zachowuje swoją formułę. Odbędą się bezpłatne wykłady i rozmowy online oraz będzie można skorzystać bezpłatnie z puli 100 konsultacji ze specjalistami zdrowia psychicznego. Dostępni będą także logopedzi, fizjoterapeuta, dietetyk kliniczny, terapeuta uzależnień, psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci.  

Wiele osób dzięki temu wydarzeniu podjęło leczenie i skorzystało z pomocy oferowanej w ramach programu „W depresji nie jesteś sam” – kompleksowego projektu przeciwdziałania depresji, oferującego pakiet działań edukacyjnych, profilaktycznych i pomocowych dla mieszkańców Zagłębia Miedziowego, przygotowany przez KGHM we współpracy z lokalnymi samorządami i Centrum Formacji Rodziny w Lubinie. Program realizowany będzie nadal  do września 2023r., a organizatorzy widząc potrzebę kontynuacji corocznie zbierają dane potrzebne do uzasadnienia jego trwania. Również w tej edycji uczestnicy Tygodnia Walki z Depresją zapraszani są do tworzenia tego wydarzenia poprzez udziału w ankiecie.

Z badania zostanie wykonany raport, którego wyniki poznamy do końca maja. Wydarzenie IV Tydzień Walki z Depresją objęte jest patronatem samorządów z terenu Zagłębia Miedziowego. 

LINK DO ANKIETY:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTUdV-JTvjsM-oVWpBNg_8-24vVVjDgCX4Q5U04FG75mK2qA/viewform

Konferencja odbywa się hybrydowo, jednakże organizatorzy zapewniają, że każdy zarejestrowany otrzyma dostęp do wszystkich nagrań online. Warto się więc zapisać się już dziś, aby być na bieżąco i otrzymać linki do transmisji. 

IG/FB @wdepresjiniejestessam

REJESTRACJA NA WYDARZENIE

Link do rejestracji na wydarzenie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScwkgY34QYv0MU462x_u4oHEyLgBNhiotCSScl0ZeVmB4oA9Q/viewform?usp=sf_link 

REJESTRACJA NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

Link do rejestracji na konsultacje: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScA6Y2p9NyWjOx0OhK18LmQ_x6QFfGLdp5jbYzaACVlgyR-7A/viewform?usp=sf_link 

Szczegóły wydarzenia:  

www.kghm.com/depresja 

www.cfrlubin.pl