Dołącz do maratonu programowania KGHM i zaproś innych.

Łączna pula nagród w tegorocznym hackathonie to 120 tys. zł. Każdy może dołączyć do rywalizacji! Masz w rodzinie lub wśród przyjaciół osoby, które interesują się grami komputerowymi, programowaniem i mają kompetencje w tej dziedzinie? Na uczestników czeka 40h pełnych emocji, zabawy, ale przede wszystkim wytężonej pracy.

Podczas nadchodzącej III edycji CuValley Hack uczestnicy będą mieli 40 godzin na stworzenie inspirujących i możliwych do zaimplementowania rozwiązań związanych z funkcjonowaniem Zakładu Wzbogacania Rudy oraz Zakładu Hydrotechnicznego. Wszyscy będą mogli liczyć na wsparcie mentorów, którzy przez cały czas będą dostępni na dedykowanej platformie online. Eksperci pomogą obrać odpowiedni kierunek w pracy nad projektem oraz podpowiedzą, w jaki sposób podejść do tematu by rozwiązanie było skuteczne i praktyczne.

Do 27 stycznia trwa rejestracja do hackathonu CuValley Hack. Wydarzenie organizowane jest w formule online przez KGHM Polska Miedź S.A. oraz KGHM Centrum Analityki sp. z o.o.

Jak dołączyć do wydarzenia

Aby dołączyć do wydarzenia i zmierzyć się z wybranym zadaniem należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie  www.cuvalley.com Pierwszych 160 potwierdzonych uczestników, którzy zapiszą się na wydarzenie do 20 stycznia otrzyma atrakcyjny GiftPack.

Trzecia edycja CuValley Hack odbędzie się w dniach 27-29 stycznia. Hackathon to nie tylko programowanie!  Na uczestników czeka również wiele dodatkowych atrakcji w postaci webinarów tematycznych, talków prowadzonych przez Keynote Speakerów, nie zabraknie również konkursów i networkingu.

–  W trakcie hackathonów szukamy rozwiązań z jak największym potencjałem wdrożeniowym, jesteśmy otwarci na pomysły spoza KGHM, gdzie wykorzystywana jest analiza danych, sztuczna inteligencja, Machine Learning czy Big Data w układach automatyki przemysłowej – mówi  Tomasz Zdzikot, prezes zarządu KGHM Polska Miedź.

Dołącz do CuValley Hack 2023 – maratonu programowania KGHM! Czekają na Ciebie 4 zadania, 40h kodowania i łączna pula nagród 127 500PLN! A także – dla najlepszych – szansa na pracę w Grupie KGHM.

Zarejestruj się na https://cuvalley.com.

Śledź CuValley   Hack !

Facebook: https://www.facebook.com/CuValleyHack

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cuvalley-hack/

Twitter: https://twitter.com/cu_valley