Finał akcji Wsparcia  Schronisk dla Bezdomnych Zwierząt

Kolejnym sukcesem zakończyła się akcja zbiórki karmy dla zwierząt organizowana przez Małgorzatę Światłoń – opiekuna Szkolnego Klubu Wolontariatu.  Ma ona na celu wsparcie Schronisk dla Bezdomnych Zwierząt poprzez zbiórkę wszelakich artykułów przydatnych do jego funkcjonowania. Przede wszystkim zbieraliśmy suchą i mokrą karmę, koce, siano, banery, aby nasi czworonożni przyjaciele zaznali trochę ciepła w trwającą się zimę.

            W piątek zostały przekazane artykuły dla TOZ Lubin, natomiast w niedzielne południe obyło się przekazanie artykułów TOZ Jawor, wszystkie zwierzaki zostały wygłaskane i wyprowadzone na spacer przez naszych wspaniałych Wolontariuszy oraz absolwentów szkoły.

            Mamy nadzieję, że wszystkie zwierzaczki będą usatysfakcjonowane. Produkty jakie przekazaliśmy są produktami wartościowymi, które służą do wykarmienia zwierząt oraz ochrony przed zimnem i wiatrem.

            Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za wsparcie akcji i mamy nadzieję, że na kolejnych akcjach będzie podobnie.

                                                                                                                      Małgorzata Światłoń