Pożegnanie Absolwentów

Drodzy Absolwenci
Gratuluję Wam ukończenia Szkoły.

Część z was zapewne już wie co chce robić w życiu, druga część jeszcze się waha.

24 kwietnia zamknął się pewien etap waszego życia. Etap, w którym wkroczyliście w dorosłość, musieliście zmierzyć się z pierwszymi poważnymi problemami.

Nikt nie przypuszczał, że dzień 11 marca 2020 roku będzie ostatnim dniem normalnej, tradycyjnej nauki w klasie, w szkolne. W ciągu kilku dni nastąpiły w życiu nas wszystkich ogromne zmiany, nauka on-line, pewne ograniczenia, które nikt sobie nawet nie wyobrażał. U progu nowego etapu w Waszym życiu, postawcie na te wartości, które są fundamentalne
i bezcenne!

Tradycją naszej Szkoły jest wyjątkowo uroczyste pożegnanie maturzystów, zawsze podniosłe, z określonym ceremoniałem, zaproszonymi gośćmi, jednak czas w którym teraz jesteśmy nie umożliwił nam tego dokonać. Nagrody i stypendia za trud nauki czekają na was.

Znamy już harmonogram matur. Spotykamy się 8 czerwca.

Spotkacie się wtedy także z Wychowawcami, powspominacie wspólnie spędzone chwile oraz porozmawiacie o swoich dalszych planach życiowych, zawodowych i edukacyjnych.
Wydrukowane świadectwa będą czekały w sekretariacie.
Jeżeli ktoś ma potrzebę  lub sobie życzy odbioru świadectwa wcześniej proszę o wiadomość telefoniczną  – ustalimy termin.
Macie jeszcze 44 dni na dodatkową mobilizację. Możemy zacząć odliczać…

Życzę Wam wytrwałości, cierpliwości i życiowej mądrości.

Bożena Wiszniewska
Dyrektor